HYTEC AC10837-0 Image 1
HYTEC AC10837-0 WH BATH/SHOWER COMBO LH
MFR Part #: AC10837-0
SKU #: 1032485
Brand: HYTEC
UPC: 650531585622
Hytec AC10837-0 Rockford™ Bath/Shower Combo, 108 in L x 37-1/4 in W x 25-1/4 in H, Acrylic, White
5 Years Limited
Hytec Bath/Shower Combo, Series: AC10837, Rockford™ Collection, 108 in Length, 37-1/4 in Width, 25-1/4 in Height, 57 in Tub Length, 28 in Tub Width, 39-7/8 in W Opening, Left Drain Location, Floor Mounting, Acrylic, White
Product Details
Attributes
CollectionRockford™
Drain LocationLeft
Finish/ColorWhite
Height25-1/4 in
Width37-1/4 in
Mounting TypeFloor
Opening Size39-7/8 in W
SeriesAC10837
Tub Length57 in
Tub Width28 in